Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Autóversenyzés

Versenyek

Jimmy nemcsak nézőként, de versenyzőként is részt vett egyes autóversenyeken. Imádott száguldozni és szeretett nyerni is. Íme azok az autóversenyek, amelyeken versenyzett:

1. verseny  /1955. március 26./

Esemény: 2 napos verseny, Palm Springs, Road Races

Részletek: Jimmy megnyerte az időmérőt, így bejutott a döntőbe, ahol olyanokkal versenyezhetett, mint Ken Miles és Cy Yedor (mindketten MG modelleket vezettek). Jimmy gyönyörű verseny után a harmadik helyen végzett, de később Miles-t kizárták a versenyből technikai okok miatt, így Jimmy átvehette a második helyért járó trófeát.

2. verseny  /1955. május 1./

Esemény: Minter Field, Bakersfield, Kalifornia

Részletek: Jimmy a harmadik helyen végzett ezen az eseményen, másodikként Marion Playan végzett egy MG Special-lel, első helyezett lett John Kunstle egy Panhard Devin típussal. Jimmy a saját kategóriában aranyérmet kapott.

3. verseny  /1955. május 28-29., Memorial Day/

Esemény: Santa Barbara Road Races

Részletek: Jimmy rendkívül jól rajtolt, rögtön a negyedik helyre került, a verseny végén azonban egyik kereke kilyukadt, így nem tudta befejezni a versenyt.